Dokonale čistá a průzračná bazénová voda

Jak už jistě všichni majitelé bazénových zařízení vědí, tak nejdůležitější ze všeho je péče o bazénovou vodu. Bazénovou vodu je potřeba udržovat opravdu ve vysoké kvalitě, aby byla vhodná ke koupání a nebyla závadná a nezdravá pro plavce a také aby nepoškozovala zbytek vybavení Vašeho bazénu. Samozřejmě, že nejdůležitější složkou pro údržbu bazénové vody je vždy nějaký druh dezinfekce, a to ať už chlorová nebo bezchlorová na bázi kyslíku.

bazének

Dále je důležité sledovat pravidelně za pomocí kvalitní a spolehlivých testerů výšku PH vody, protože i tento faktor rozhoduje o její kvalitě a také o tom, jestli budou správně fungovat přípravky bazénové chemie. Hodnoty PH vody je důležité taktéž udržovat ve správném rozmezí. Protože pokud se stane, že jsou v nerovnováze, mohou se Vám v bazénu v důsledku toho začít množit řasy.
Pokud se Vám v bazénové vodě, na stěnách bazénu či na jeho dně, začnou objevovat zelené či hnědé slizké nánosy, znamená to, že je v bazénové vodě něco v nepořádku a že se Vám v ní množí řasy a je zapotřebí použít přípravek proti řasám, též známý jako algicid. Tento přípravek zabírá velmi rychle a je opravdu velmi účinný jak v počátku tohoto problému tak i pokud už jsou řasy hodně rozvinuté, ale také jej lze používat jako prevenci.

zastřešený bazén

Přípravek bazénové chemie Algicid Vám tedy pomůže zbavit se zelených či hnědých řas, ale také eliminuje nazelenalý zákal ve vodě. Jde o kapalný přípravek, který zamezuje růst a množení řas. Samozřejmě, že v případě, kdy už Vaše bazénová voda vypadá jako zelená břečka, je zapotřebí použít také kartáč s bazénovým vysavačem či filtrací, díky kterým řasy odstraníte z bazénu. V tomto případě Vám může pomoci kombinace algicidu s vločkovačem.
Pokud tedy chcete mít opět čistou průzračnou vodu a zbavit se řas, využijte naší opravdu velké nabídky vysoce kvalitního algicidu hned v několika různě velkých baleních za velmi příznivých cenových podmínek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Theme: Overlay by Kaira