Ochrana bazénu.


Jak chráníte svůj bazén před listím, hmyzem, nebo nepořádkem, který vám tam může během toho, když se nekoupete padnout. Přemýšleli jste někdy nad touhle myšlenkou. Většina lidí co bydlí v domečku a mají zahradu, si na ní pořídí bazén, nemusí to být nic velkého. Stačí na to, abyste se mohli osvěžit a udělat si pohodu po pracovním nasazení. Většina nadzemních bazénů se nadá krýt střechou. Na bazény umístěné v zemi existují střechy, které vám bazén ochrání před nečistoty během toho, když v něm nejste. Když se chcete koupat, jednoduše bazén odkryjete částečně nebo úplně podle toho jak chcete a využíváte ho na svůj odpočinek.

solární plachta na bazén

Střecha ovšem nejde skloubit z nadzemními bazény a tak není pro ně vhodná. Teď už vás asi napadlo, kam s tím míříme a o co nám přesně jde. Pro ty co to ještě nenapadlo, je to jednoduché můžete si pořídit bazénovou plachtu. Existuje několik druhů, tvarů a rozměrů. Můžete si koupit na kulatý bazén nebo na obdélník, či na ovál. Nemusíte se bát, že by neměli v obchodech váš rozměr. Mají opravdu velký sortiment. Plachty bývají v různých barevných odstínech. Nejběžnější plachtou je modrá barva, aby ladila s bazénem.

solární plachta na bazén

Na hladinu bazénu se jen natáhne a máte o starost méně. Plachta se jednoduše zajistí provazy, které můžete jen tak upevnit k bazénu nebo na ně zavěsit naplněné pet lahve s vodou a tím budete mít jistotu, že vám plachta neuletí, ani při velmi silném větru, ale zase o to hůř se vám bude plachta s vodou sundávat. Skvělou vymožeností je solární plachta na bazén, která má ještě tu výhodu, že kromě toho, že vám bazén chrání před nečistoty, tak vám ještě ohřívá vodu. Když bude v prvních letních dnech krásně svítit sluníčko a budete mít bazén již připravený na letní sezónu a budete jen čekat, než se bazénová voda ohřeje, budete to mít rozhodně rychleji než sousedé s normální plachtou. Taková solární plachta dokáže divy.

Theme: Overlay by Kaira