Studené pivo


Já mám veliké zkušenosti s tím, že lidé hodně často na různých oslavách anebo zábavách pijí pivo. Nebo u vás se pivo vůbec nepije? Podle mého názoru opravdu mnoho lidí pije pivo, a dokonce i ženy. Já sama jsem toho důkazem, protože i já na oslavě si dám občas pivo, akorát nejsem zvyklá na alkohol, takže na každé oslavě, jestli si dám maximálně jedno anebo úplně maximálně dvě piva, to je prima. A opravdu víc nesnesu, protože by se mi asi motala hlava. Takže od té doby, co mám partnera, kterému chutná pivo, no někdy mě to štve, ale co nadělám, jednoduše mu chutná pivo. Ale jsem ráda, že taky nevypije denně víc jak dvě piva.

Pivo je nejlepší studené.

Jinak by mi tohle vadilo a asi bych s takovým mužem žít nemohla, kdybych pil opravdu hodně piv. Také nemám ráda, třeba když se někdo chce úplně opíjet, že potom druhý den si nic nepamatuje. Pokud máte doma také opravdu někoho, kdo má rád pivo, tak také doporučuji, abyste si pořídili různé přepravky na pivo, jako například plastovou přepravku na 10 piv. Tohle je úplně vhodné, protože takhle alespoň budete mít vždycky něco, do čeho si všechno dáte, protože si vezměte, kdyby se třeba neměli žádnou plastovou přepravku. Můžete si také sehnat nějakou plastovou přepravku na deset piv anebo pokud máte doma opravdu milovníky piva, tak si klidně můžete sehnat také jinou přepravku, která bude na více piv.

Kdo má rád pivo?

Anebo pokud to chcete takhle prakticky po kouskách, tak samozřejmě můžete si koupit dvě anebo tři plastové přepravky po deseti pivech. Podle mého názoru neuděláte chybu a také neprohloupíte, když plastovou přepravku na deset piv máte vždycky po ruce doma, a to v zásobě. A nikdy nevíte, kdy se vám tohle bude hodit. Je logické, že když třeba kupujete piva a dáte je potom do igelitky nebo do jiné tašky, tak se vám to o sobě může oťukat a potom se to také může rozbít. Myslím si, že tohle by nikdo nechtěl, takže abyste předešli nehodě, určitě vyzkoušejte plastovou přepravku na deset piv. Uvidíte, že se vám to bude hodit a plastová přepravka na deset piv není úplně moc drahá.

Theme: Overlay by Kaira