Zbavte se bolestí zubů


Jak se staráte o zuby?
Možná vám tato otázka přijde trochu nemístná, ale je fakt, že většina lidí se o svoje zuby neumí starat tak jak by bylo potřeba. Podle statistik téměř každý druhý občan ČR trpí zubními kazy a dalšími onemocněními zubů. Zubní kazy jsou způsobovány nedostatečnou zubní hygienou. Říkáte si že není možné že byste si špatně čistili zuby? Na 85 % je to tak.

zubní ošetření

Mezizubní kartáčky, zubní nit, ústní voda a správný kartáček na zuby jsou velice důležité nástroje, které by měl mít každý doma a používat je každý den. Jenže jen zlomek dospělé populace se o svoje zuby opravdu stará. Většina lidí si myslí nestačí zuby párkrát přejet kartáčkem po přední straně a po stoličkách a je vyhráno. Jenže takovým způsobem si zuby nikdy opravdu dobře nevyčistíte. Zůstane na nich plak, který se postupem času změní na zubní kazy. Ty zpočátku nebolí, takže o nich nebudete vědět. Jenže až se projeví prostřednictvím bolest zubů, půjde už o napadený zub, který se bude muset ušetřit pomocí vrtání.

Pacienti se zanedbanou prevencí často hledají bezbolestné ošetření zubů v Praze, ale to většinou není možné. Některé zákroky jsou bolestivější, protože zub je zasažený kazem do hloubky, a i umrtvovací injekce pomáhají jen málo. S tím bohužel nejde nic udělat. I proto je potřeba se věnovat preventivní péči, díky které se sníh riziko vzniku zubních kazů na minimum. Naše klinika zatím stále ještě přijímá nové pacienty, takže pokud sháníte lékaře, který by vás ještě vzal, u nás máte dveře otevřené.

zubní nástroje

Mnoho lidí dnes musí jezdit za ošetřením zubů i desítky kilometrů. To proto, že zubařů je dlouhodobě nedostatek. Pokud se rozhodnete k nám zaregistrovat, zajděte si také na zubní hygienu, kterou najdete ve stejné budově. Tam vás hygienistka zbaví všech nečistot a skvrn. U nás vám dome zuby zase do pořádku.

Theme: Overlay by Kaira