Prach – nesmrtelný protivník

S prachem v domácnosti neustále bojuje každá žena. Jedná se o nikdy nekončící proces. Jakmile jej uklidíte, za pár dní je zpět. Nejvíc to ale odnáší alergici, pro které je soužití s poletujícími částečkami zkrátka utrpením. Pojďme se tedy podívat na to, co to vlastně je, jak s ním efektivně bojovat a zbavit se jej?
ruce s prachem
Prach je všudypřítomný. Jedná se o mikroby, zbytky odumřelé kůže, či dalších uvolněných částeček z různých látek. Celkově je pro obyvatele domu škodlivý. Může způsobovat plicní nemoci, nebo zhorčovat alergie. Nelze se mu vyhnout ani ve venkovních prostorech.
Na základě již zmíněného, je nutné říct, že zbavit se ho zcela nelze. I za před pokladu že bude neustále uklízen, bude se objevovat stále znovu. Jak s ním tedy bojovat a ulehčit si neustálý úklid?
Lapače
Prvním a zároveň nejdůležitějším krokem je, abyste se zbavili veškerých lapačů prachu. Tím jsou míněny veškeré výstavky autíček, hraček, hrníčků a dalších předmětů. Budete je muset neustále uklízet a to po pár dnech. Není vhodné takto uchovávat ani plyšáky. Pokud je máte, musíte je často prát (a to zejména jestliže je vaše dítě alergik a mezi plyšáky spí). Máte-li rádi poličky s vystavěnými věcmi, dejte si je za sklo. Podstatně vám to ulehčí práci.
částečky prachu
Vysávejte, následně utírejte
Vždy prvně vysajte podlahu a následně utírejte prach. Ač by se to mohlo zdát nelogické, je tomu opravdu tak a výsledek uvidíte na vlastní oči.
Pomozte si moderními technologiemi
Žijeme ve dvacátém prvním století, tudíž je zapotřebí toho pořádně využít! V dnešní době již existují klimatizace, které budou vzduch nasávat a následně čistit. Tímto způsobem se rychle zbavíte poletujících částeček a mikrobů. Dalším pomocníkem vám může být robotický vysavač s umýváním podlahy. Prach co se usadí již na zemi, hravě vysaje, plus vám k tomu vytře podlahu! Pokud si jej dobře nastavíte, může vysávat i několikrát denně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Theme: Overlay by Kaira