Jen chvilinku si odpočinout

Takový stav rozhodně zažil každý z nás. Občas v letních měsících k tomu přispějí i poměrně vysoké teploty, které snad dokážou z člověka po náročném pracovním dnu pěkně vytáhnout všechnu energii. Skutečně postačí si po příchodu domů, na chvíli sednout nebo protáhnout a člověk je potom schopný nabrat sílu a pokračovat v domácí činnosti. A nutně k tomu nemusí sloužit pohovka, sedací souprava nebo rovnou ložnice. Na takový odpočinek se výborně hodí sedací vaky Comfort tmavě šedé Beanbag. Jejich výhodou je rovnou několik možností a vlastností, které nám poskytují.

sedací šedý vak – jak se v něm dá hezky relaxovat a pracovat

  • Pokud bychom se zaměřili na design, tak šedá barva je nenápadná, doladí prázdné prostory v místnosti a hned na ní není všechno vidět. Tudíž vlastně bezproblémové používání.
  • Materiál je odolný a velmi snadno udržovatelný, jelikož postačí voda na omytí a hadřík na otření, bez chemikálií.
  • Jejich náplní jsou malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty. Nikdo se nemusí obávat, že by se při manipulaci vysypaly, jelikož jsou bezpečně zabezpečeny systémem trojího zapínaní, což má skvělou vlastnost, že se zip samovolně nerozepne.
  • Kuličky poskytují příjemné a uvolněné posezení, případně ležení.
  • Popruhy, které jsou připevněny na vaku a jsou uzpůsobeny tak, že drží tvar pytle, jako kdyby to bylo křesílko, jsou také velmi vhodné na přenášení. Tudíž se dá pytel klidně přenést na terasu, balkón případně do zahrady. Popruhy se dají snadno odepnout.
  • Sedací vak se neproleží ani neprosedí, což zaručuje dlouhodobé a bezproblémové používání.

sedací vak by se dal klidně rozložit i do knihovny – červený vak na zemi

Bytový doplněk

Sedací vaky se vyrábí v různých velikostech, tudíž se snadno dají pořídit jak pro dospělé, tak děti. Zajímavé je jejich provedení a přirozeně i barevné kombinace. Mnohdy se dají zakoupit ve dvoubarevném provedení, což umožňuje si měnit barevnou kombinaci. V obývacím pokoji u televize se dá tak příjemně lenošit, ale zároveň to může být pěkný bytový doplněk, který nebude narušovat celkový design místnosti. Což je velmi praktické.

Theme: Overlay by Kaira