Dětský pokoj pro dvě děti

Ne všechny domácnosti jsou tak velké, aby každé dítě mohlo mít vlastní pokoj. To samozřejmě není důvodem k tomu, mít pouze jedno dítě. Ve dvou si v pokoji pohrají a naučí se sdílet prostor i s ostatními, budou si půjčovat hračky a tak dále. Hlavně i na takto malém prostoru jsou děti schopny si vytvořit svůj soukromý koutek. Jak pokoj pro dvě děti uspořádat tak, aby ani jednomu nic nechybělo?

hračky v dětském pokoji

Není sice jednoduché malý prostor zorganizovat tak, aby byl naprosto vyhovující, nadrbou stranu to není nemožné. Základem je vyřešit spaní. Právě postel se často stává soukromým prostorem, mohou si v ní číst knihy, učit se či poslouchat muziku. Ve vlastní posteli se každý cítí v bezpečí a na chvíli ukrytý ode všech. Pokud mají děti takto společný pokoj, který není příliš velký, ideálním řešením jsou palandové postele, v podstatě tímto rozhodnutím ušetříte prostor jedné postele, místo, které můžete udělat hrací nebo počítačový koutek nebo místo dalšího lůžka umístit malou sedačku, kde děti mohou společně sledovat své oblíbené pohádky, seriály či filmy.

Navíc každé z dětí, má dokonalé soukromí na noční spaní a celkový odpočinek. Nezapomeňte samozřejmě na kvalitní matrace na obě dvě postele, aby vaše dítě prožívalo kvalitní spánek bez bolesti zad. Co se týče palandových postelí, výběr už je velmi široký a ceny různé. Záleží, kolik chcete nebo můžete do postelí investovat. Většina dětí miluje spaní na palandách a občas vašim problémem bude hádka, který z nich bude spát nahoře. Pokud to jinak nejde, jednoduše vytvořte rozvrh.
postavičky v dětském pokoji6 65.jpg“ style=“width: 640px; height: 359px;“>

Palandové postele jsou vhodné i v případě jednoho dítěte. Opět hlavně díky úspoře prostoru. Pod postelí vznikne obrovský úložný prostor. Využít se může i na hraní nebo umístění stolku s počítačem.

Pokud si chcete s výběrem vyhrát, narazíte i na různobarevné verze nebo dokonce z některých postelí je možné se sklouznout po skluzavce.

Theme: Overlay by Kaira