Videa na internetu


Rozmanitý obsah

Častou zábavou lidí na internetu jsou videa, protože při jejich sledování nemusíme nic řešit a skutečně umí zabavit na dlouhou dobu. Obrovskou výhodou je však, že dnes je internet tak rozšířený, takže se na něm nachází mnoho obsahu. Mezi nejpopulárnější platformu na tvoření a sledování videí řadíme YouTube. Důležité je hned na začátku zmínit, že účet si můžeme založit zcela zdarma. To samé platí o nahrávání videí, což se stane pro řadu lidí koníček a můžou takto vydělávat.

filmová klapka

Počítejte s tím, že dnes jako začátečník není prorazit vůbec snadné a pro nějaké příjmy je zapotřebí tvořit pravidelně a mít zhlednutí alespoň v tisících zhlédnutí, přičemž u největších tvůrců u nás se klidně pohybují okolo 100 000 zhlédnutí. Samozřejmě to může bát jen koníček, kdy budeme mít svou komunitu. Při sledování videí se nudit nebudete, protože každý si tu najde svůj šálek kávy a klidně i své oblíbené tvůrce.

Stažení videa

Na YouTube si můžeme zakoupit prémiový účet, díky kterému právě nám bude poskytnuto stahování videí zdarma, videa bez reklam a tak dále. Ovšem ne každý chce za tuto službu platit, což ani nemusíme. Pro stahování se dá klidně využít YouTube video downloader Stahujvidea, kam stačí vložit odkaz. Web sám rozpozná soubor ve formě videa a zeptá se Vás, v jaké kvalitě jej chceme stáhnout.

natáčení kamerou

Jakmile to potvrdíme, tak soubor se nám stáhne do pevného úložiště, a proto k jeho spouštění nepotřebujeme ani internet a jiné záležitosti. Můžeme si proto vybrat na YouTube film, který si stáhnete a potom si jej pustíte na dovolené, kdy se vyhnete kvůli sekání třeba kvůli slabému internetu. Klidně můžeme tento portál využít pro stahování písniček kdy stačí soubor nastavit jako MP3, aby se nám třeba v mobilu uložil do hudby a nezabíral zbytečně moc místa. Tato stránka podporuje mnohem více platforem než jenom YouTube.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Theme: Overlay by Kaira