Oslavte výročí netradičně

Vymýšlet každý rok jiné zajímavé výročí je sice rok od roku složitější, ale rozzářená tvář partnerky zato stojí. Nechte se inspirovat těmito tipy, jak příjemně strávit společný čas.

  1. Dokažte, že nezapomínáte

Pamatujete si ještě na vaše první rande? Jaký podnik jste poprvé navštívili nebo jaká píseň vám hrála při vašem prvním tanci? Zrekonstruujte vaší první schůzku s těmi nejmenšími detaily. Partnerka jistě ocení vaší jak vaší paměť, tak vaší snahu.

oslava výročí

  1. Netradiční večeře

Jestliže jste zastánci tradiční oslavy výročí v podobě večeře, můžete tento plán pouze upravit. Vyzkoušejte restauraci, v které jste dosud nebyli nebo restauraci, jejíž kuchyně je pro vás neznámá. Jestliže jste milovníci dobrého vína, můžete si zajít na večeři s degustací vybraných vín.

romantická večeře

Pokud jste zastánci spíše oslav v poklidu domova, uvařte večeři sami nebo si úlohy rozdělte a vařte společně. Nakonec vyberte vhodné červené či bílé víno Iwc-club.cz a pusťte se s chutí do jídla.

  1. Vyrazte k vodě

Pokud datum vašeho výročí je v jednom z letních měsíců, možností je díky teplému počasí nespočet. Jednou z možností je strávit den u vody. Když s sebou přibalíte deku a dobré jídlo, můžete si udělat romantický piknik nebo si vypůjčit šlapadla.

  1. Výlet

Na výročí vymyslete celodenní výlet, který může být zakončen nocí strávenou v hotelu. Můžete navštívit zajímavý hrad, národní park či zoologickou zahradu. Vyberte takové místo, které bude zajímat vás oba, případně zvolte dva kratší výlety, abyste vyšel vstříc vám i vaší partnerce.

  1. Jděte si zatančit

Vezměte svoji drahou polovičku na ples či zamluvte lekci tance. Jistě si užijete spoustu zábavy, budete trávit čas blízko u sebe a třeba vás lekce tolik ohromí, že budete chodit pravidelně a trávit tak více času společně. Naučené kroky pak můžete zkoušet doma a v tanci se zdokonalovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Theme: Overlay by Kaira