Jednoduché a esteticky zajímavé řešení pro vaši podlahu

Současné trendy zabývající se designem a použitím materiálů pro pokládku podlah nejsou nijak striktní a dovolují široký rozlet ve volbě struktur, barev i materiálů. Jde tedy čistě o individuální volbu zákazníka s ohledem na jeho vkus a potřeby. Je zde ale přece jen znatelný posun od před pár lety hojně používanou dlažbou ke krytinám typu podlaha marmoleum, hlavně z důvodu jednoduššího způsobu pokládky a také snadnější údržby. Proč zvolit právě marmoleum?

Černá tabule s nápisem provedeným křídou 100% SUCCESS!

-je z devadesáti sedmi procent přírodního původu (obsahuje borovicovou pryskyřici, lněný olej, korkovou, nebo dřevitou moučku, jutu, vápenec a přírodní barviva)

-díky použitým složkám si zachovává pružnost a odolnost až sedmdesát let při vysoké zátěži

-díky snadné údržbě je vhodné do prostředí, ve kterém je třeba dbát na důslednější hygienu. Je vhodné, jako řešen í pro astmatiky a alergiky.

-lze ho bez problémů kombinovat s podlahovým topením

-je vyráběno ve stovkách druhů, v barevných extravagantních škálách i přírodně pojatém designu
Interiér obývacího pokoje se světlou podlahou

V našem obchodě máte možnost výběru z pestré nabídky a také využít technické poradenství v případě, že jste narazili na jakýkoliv problém s výpočtem množství podlahové krytiny, či jinou otázku. Pokud si sami netroufáte na pokládku, vše zařídí naši školení technici, kteří pracují rychle, profesionálně a na místě s přehledem vyřeší i nahodilé problémy a nedostatky s nerovnostmi a dalšími drobnostmi, jež často tento typ práce provázejí.

Pokud stále váháte s výběrem té správné podlahy, navštivte naše interiérové studio a poraďte se s námi přímo na místě. Respektujeme vaše přání a požadavky. Ke každé zakázce přistupujeme z odpovědností a profesionalitou, kterou ocenily již stovky našich spokojených klientů.

Oživte svůj interiér estetickým a praktickým prvkem, jakým je ekologicky nezávadné marmoleum.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Theme: Overlay by Kaira