Jak na vztahy

Myslím si, že když člověk udržuje opravdu dobré vztahy, tak je potom v životě také šťastnější, protože si opravdu nedokáže představit člověka, který ¨jenom sedí doma a nadává na všechno kolem. Taky se mi stalo, že jsem třeba k někomu šla na návštěvu, kde se potom strhla nějaká velice nebezpečná a škaredá hádka. Já ale patřím k těm lidem, kteří nemají vůbec rádi hádky Pokaždé, když vidím někde hádku, jak se dva lidé hádají, a dokonce se také mlátí, tak raději opouštím místo a jdu pryč. Opravdu tohle nemám vůbec ráda a vždycky se cítím ve stresu a taky ohrožená.

Chci být veselá.

Takže si myslím, že pokud se člověk opravdu rád hádá a také na své okolí je nasupený, tak je to samozřejmě špatně. Já sama se musím přiznat, že jsem spíše takový velký introvert a flegmatik, takže spíš já se snažím o to, bych všechny vztahy udobřila a okolí bylo spokojené. A opravdu nemám ráda nějaké žárlivé výlevy, kterém třeba tehdy dělal můj bývalý přítel. Mně se tohle nelíbilo. Ale chvíli jsem to vydržela, ale copak je tohle potom za milostný vztah? Co na to partnerský vztah? Chvíli jsem přítele přemlouvala, jestli by nešel do manželské poradny, jenomže on se na to vykašlal a řekl, že do žádné poradny nepůjde, že si na to vystačí sám.

Dbám na dobré vztahy.

A víte, jak to dnes dopadlo? Samozřejmě, že v takovém vztahu jsem nechtěla být, takže jsem přítele asi po půl roce opustila a řekla jsem si, že raději budu sama než s nějakým žárlivcem, se kterým by bylo do budoucna stejně jenom samé peklo. jsem na to, aby lidé spolu žili pěkně a aby všichni si rozuměli. Možná jsem naivní, ale věřte, že pokud je vám v rodině nebo ve vztahu dobře, tak se potom i vnitřně cítíte skvěle a vaše zdraví vám to vrátí. A všichni víme, že zdraví je to nejcennější. A stres zdraví ničí, tak proč se ničit špatnými vztahy. Buďme veselejší a mějme dobré vztahy.

Theme: Overlay by Kaira