Co je lepší, než generikum Viagry na erekci

Také patříte k milovníkům sexu, což je nejvyšší vyjádření láskyplného vztahu mezi dvěma partnery? Sex je možné provozovat i za úplatu, v podstatě bez lásky a citu, ale brzy zjistíte, že vás nemůže naplnit tak, jako tehdy, jsou-li partneři, jak se říká, jedno tělo, jedna duše. Sex lze provozovat v mnoha rozličných polohách a různými technikami a také na řadě míst a v odlišných časech, je to zkrátka činnost, která dokáže naplnit očekávání mnohem víc, než cokoli jiného. Dosažením orgasmu také získáváme energii navrch, někteří odborníci tvrdí, že ozdravuje tělo i mysl, a prodlužuje život. Schopnost užívat pravidelných orgasmů je také jednou z nejkrásnějších forem prožívání života a kdo toho není schopen, je v podstatě chudák.

krásná dívka

Jestliže se ztráta schopnosti docílit orgasmu týká i vás, jestliže se vám vytratila erekce a dávno pryč jsou časy, kdy jste si sex mohl užívat třeba několikrát denně, je čas zamyslet se nad tím, zda není možné situaci napravit návratem do lidské přirozenosti, tedy k souladu s přírodními a duchovními (vesmírnými) zákony.

muž a žena

Že tyto zákony existují, je nepochybné, jinak by nic nemohlo být a existovat. Jejich součástí je i vhodné stravování a obecně životní styl, oproštěný od stresu. A právě stres bývá zásadním problémem, který směřuje k potlačení erekce. Mohou za to stresové hormony, které u chronického stresu zůstávají v krevním oběhu v nadměrné míře, čímž blokují tvorbu testosteronu, a ten potřebujeme k erekci, stejně jako kyslík k dýchání.

Odložte raději generikum Viagry Erectmax a zaměřte se na vyloučení stresu z vašeho života. Nápomocné vám v tom mohou být i některé byliny, co podporují tvorbu testosteronu a blokují nadměrný adrenalin a kortizol. K těm nejznámějším rostlinám proti stresu a na podporu erekce a chuti na sex patří Kotvičník zemní, indická Ashwagandha, Maca peruánská a Korejský ženšen.

Theme: Overlay by Kaira